megleptem magam egy nagy istvan fele kis fejesgorbe bicskaval.
nagyon elegedd vagyok ezzel a kis bicsakkal eleg megfizetheto ara van 6420 forintba kerult http://www.kesekollok.hu/5.4012.zseb...a-nyellel.html
azert valasztottam a kicsit mert pont megfelel az angol kestorvenyeknek es szabadon hordhatom magammal. ez lesz a napi hasznaltra szant zsebkesem ezentul.

20161111_160655[1].jpg 20161111_160744[1].jpg 20161111_160725[1].jpg