0
| Thumbs Up |
| Received: 4 Given: 1 |
hat a haix bakancsot vissza kellet, hogy vigyem. valahogy nem birtam megszokni es fajt benne a labfejem.
lehet a meretezessel is volt egy kis baj. a labfejemet felulrol szoritotta a bakancs viszont elore meg hatra kicsit csuszkalt a labam a bakancsban. de ezt csak kb 10-15 perc utan kezdtem erezni. utana viszont allandoanugyhogy visszavittem a boltba.
helyette vettem egy jack pyke hunters bakancsot:
jack pyke.jpg
ez meg dragabb volt mint a haix 104 gbp
elso tapasztalatok. iszonyat kenyelmes, mint a legtobb turabakancs ez is vibram talpbetetes ami nekem neagyon bejon. teljes bor es belelt belulrol.
ketszer volt rajtam eddig, csak itt varoson belul setaltam egy nagyot tegnap, meg ma reggel iskolaba menet. uj bakancshoz kepest meg a sarkamat se torte fel! kenyelmes es konnyu volt volt benne setalni.
http://aludjazerdoben.blog.hu/ es a youtube csatornam https://www.youtube.com/channel/UCp0..._as=subscriber