
Eredeti hozzászóló
forestwalker
Amig a kutya haziallat szintjen van igen. De ha visszavadul es teljesen elveszti az embertol valo felelmet es mar nem tekint az emberre mint gazda, vagy falkavezer onnantol kezdve veszelyesek lesznek.
Bar egy falka tacskoval en is siman elbanok de egy gebasz utan az elvadult kutyak kozott lesznek meretes joszagok is.