Nagyon úgy néz ki, hogy nem a vírusról szól az egész, csak a mindenáron való oltásról.
Egyébként az elsõ halálozások száma sem tér el az utóbbi hat év elsõ negyedévétõl, tehát még a veszélyessége is erõsen kérdõjeles.
Az oltások legalább olyan veszélyesek, legalábbis nagyon sok ember halt meg az oltás után úgy, hogy minimum is alapos a gyanú, hogy az oltásoknak köze van a halálukhoz. Az mRNS vakcinákkal végzett korábbi állatkísérletek eredményei meg fõleg riasztóak.