0
Köszönöm gondoskodásod. kézfogás.gif
Kérdezném a Csicseriborsóval van-é tapasztalatod, esetleg másnak ?
Gondolkodtam rajta ültetek belõle próbaképp 1-2 marékkal, de nékem ezzel kapcsolatban nincs gyakorlati tapasztalatom.