0
Sajnos a talaj 20cm-ig megfagyott, csak így tudtam kicsákányozni a csicsókát. Majd, tavasszal lesz ültetõ gumó, adok szívesen.
Fogyasszátok egészséggel! A füge bor az õszi termésbõl van, a nyári, azért jobb. Várni kellett, hogy letisztuljon, teljesen. Nem mustot akartam küldeni.
A kicsiben, meg körte van.
Gondoltam, az izomnövelõ se maradjon ki.![]()