0
| Thumbs Up |
| Received: 1,233 Given: 1,213 |
Mi a cukorral jártunk úgy. Bent volt a kamrában, nedvességet kapott, és a zsák cukor alja összeállt mint a kő. Végül is elfogyott de harcolni kellett hogy a nagy kőből "lereszeljük" a cukrot a teába.![]()
A sima csoki ha száraz helyen van akkor elvileg kifehéredik és megkeményedik, de az íze nem lesz rossz. Én is ettem olyan csokikat gyerekkoromban.Persze gondolom ha töltött csoki extra hozzávalókkal, azok tényleg megromolhatnak benne.
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2