Eredmény 1 to 10 of 2261

Topic: Ezt vettem (mondd, mutasd hogy mit vettél)

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2018
    Lakhely
    Bp. & BOL
    Hozzászólások
    339
    Thumbs Up
    Received: 2
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló WestBam Hozzászólás megtekintése
    200 darabos csomagot rendeltem, így egy maszk ára mai árfolyammal számolva ~240Ft-ra jön ki.

    Összehasonlítva a hazai beszerzésû jelenleg éppen drága (helytõl függõen 500-700Ft/db és csak korlátozott számban vásárolható) sebészeti maszkkal, amibõl még van itthon egy darab:
    Ha belegondolok, hogy tavaly nyáron vettem egy 10-es csomagot 380 Ft-ért, és csak egyet... Egy sima kínai (vagy vietnami) vegyescikk-boltban Pesten. Idáig ebbõl nem használtam 1-et sem, de 5 db-ot átadtam anyámnak, mert nem bírja ki, hogy ne mozduljon ki, heti 1-szer, hiába mondom neki, hogy mindent elintézek helyette. Persze ezeket minden használat után ki kellene dobni, meg kellene semmisíteni stb., de így nehéz lesz. Mondjuk ki lehet tenni pár napra az erõs napsütésbe, hátha mûködik, már ha van nap.
    Last edited by cattaro; 04-03-2020 at 06:40 PM.

Posting Permissions

  • Te nem nyithatsz új topicot
  • Te nem szólhatsz hozzá
  • Te nem csatolhatsz fájlokat
  • Te nem szerkesztheted a hozzászólásaid
  •